10 powodów, dla których warto nas poznać


Powód 1: Ludzie, ludzie, ludzie i jeszcze raz ludzie
Osoby tworzące zespół Naszej firmy to ludzie, których pasja przerodziła się w pracę. W Naszym biurze spotkacie specjalistów administracji HR i naliczania wynagrodzeń, doświadczonych rekruterów i szkoleniowców, którzy zapewniają najwyższy standard obsługi klientów CRAFTS.

Powód 2: Tworzymy oferty skrojone specjalnie dla Ciebie
Przyjmujemy Twój punkt widzenia i patrzymy z tej perspektywy z równą łatwością, jak z własnej, dlatego oferty, które tworzymy są unikalne, indywidualne i niepowtarzalne.

Powód 3: Jakość pamięta się najdłużej
Poza przywiązywaniem wagi do efektywności świadczonych usług, przykładamy wszelkich starań, aby te działania odpowiadały na realne potrzeby Naszych Klientów i były dostosowane do polityki ich przedsiębiorstw.

Powód 4: Jesteśmy kompleksowi
Usługi, które oferujemy obejmują szeroki zakres czynności, związanych z rekrutacją i obsługą kadrową pracowników. Od przygotowania i przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych, po sporządzenie PIT-ów rocznych.

Powód 5: CRAFTS vs czas
Korzystanie z usług CRAFTS to gwarancja oszczędności czasu. Do realizowanych projektów rekrutacyjnych podchodzimy w sposób kompleksowy, korzystając ze zdobytego doświadczenia i stale otwierając się na wdrażanie nowych rozwiązań.

Powód 6: Budujemy relacje na przyszłość
Dysponujemy własną bazą kandydatów, co pozwala nie tylko na skrócenie procesu rekrutacji ale i ograniczenie kosztów z nim związanych. Nasza baza zawiera CV kandydatów reprezentujących różne zawody oraz branże.

Powód 7: Rekrutujemy przyjaźnie
Starannie przygotowujemy publikowane oferty pracy, precyzyjnie określamy oczekiwania wobec kandydatów, zawsze odpowiadamy na aplikacje kandydatów, również na pierwszym etapie rekrutacji. Każdy kandydat to potencjalna szansa na rozwój firmy.

Powód 8: Wspieramy młodych ludzi na rynku pracy
Utrzymujemy stały kontakt ze środowiskiem akademickim ułatwiając studentom rozpoczęcie kariery zawodowej. Organizujemy bezpłatne wydarzenia promujące postawy przedsiębiorcze, rozwój osobisty i podnoszące kwalifikacje młodych ludzi na rynku pracy.

Powód 9: Przestrzegamy polityki prywatności
Dbanie o prywatność Klientów i Kandydatów to dla Nas sprawa nadrzędna, dlatego szanujemy ograniczenia o prawo związane z przetwarzaniem danych osobowych i prowadzeniem polityki prywatności, a bazy, które posiadamy są bezpiecznie przechowywane i wykorzystywane tylko przy projektach uzgodnionych z klientami i kandydatami.

Powód 10: Stawiamy na współpracę
Na co dzień współpracujemy z wieloma podmiotami, które budują branżę HR w Polsce. Nasze publikacje znajdziecie na takich portalach jak GoldenLine, pracuj.pl czy HRstandard, a naszych specjalistów zawsze spotkacie na wydarzeniach branżowych.

CRAFTS Sp. z o.o.

ul. Kozia 3/3, 25-514 Kielce

NIP: 9591947982, REGON: 260596050, KRS: 0000416293

Potrzebujesz więcej
informacji?

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania!

+48 41 302 25 61 / biuro@apt-crafts.pl

Oddział Warszawa

Poznańska 17/17 (IV piętro)
00 - 680 Warszawa

Dział sprzedaży: +48 511 083 428

Rekrutacja: +48 512 222 185

Marketing: +48 511 083 406

e-mail: biuro@apt-crafts.pl