Aktualności

Dołącz do nas

Karolina Latus o Personal Brandingu na #networkingus

10 Lipiec 2017
Karolina Latus o Personal Brandingu na #networkingus

Karolina Latus - właścicielka Agencji Zatrudnienia CRAFTS - podczas trzeciej edycji wydarzenia z cyklu #networkingus w Kieleckim Parku Technologicznym opowiadała o personal brandingu. Bawiliśmy się znakomicie. Sami zobaczcie!

 

3. edycja cyklicznych spotkań networkingowych organizowanych przez Paulinę, Magdę, Marlenę, Piotra i Patrycję odbyła się pod hasłem: ,,strategia marki osobistej, czyli personal branding dla każdego". 

Prelegentami, którzy zabrali głos w ramach paneli eksperckich była Karolina Latus, która opowiadała jak zarządzać swoim wizerunkiem w sieci oraz Grzegorz Miecznikowski (S Word Agency), który mówił o tym, jak marka osobista może wspierać rozwijanie własnego biznesu.

Tematy poruszane przez prelegentów 3 edycji spotkania można streszczać bez końca, dlatego najlepiej będzie, jeśli sami zapoznacie się z ich prezentacjami:

Uczestnicy z zaangażowaniem słuchali wystąpień, a następnie oddali głos na wybranego przez siebie mówcę. Przewagą 20:17 zwyciężył Grzegorz Miecznikowski, któremu serdecznie gratulujemy! 

Drugą część spotkania stanowiły zabawy integrujące uczestników, którzy chętnie nawiązywali kontakty i wymieniali się networkingowym doświadczeniem. Pięć grup, na które zostali podzieleni uczestnicy, z pełnym zaangażowaniem brało udział w zadaniu, polegającym na zapamiętaniu informacji na temat pozostałych członków grupy, a następnie przedstawieniu ich reszcie zgromadzonych osób. Zadanie pozwoliło na jeszcze lepszą integrację oraz zapoznanie się z aktywnością, jaką prowadzi każda osoba. 

Dodatkowo, na czas trwania spotkania, zostały ogłoszone dwa zadania, które polegały na wykazaniu swojej kreatywności w sieci - uczestnicy mieli do dyspozycji m.in. networkingusową ramkę, z którą mogli zrobić sobie zdjęcie, a następnie umieścić je na portalu społecznościowym, używając hasztagu #networkingus. Jak się domyślacie, nie mogliśmy przejść obok takiej atrakcji obojętnie!


Spotkanie przebiegało w luźnej, przyjaznej atmosferze przy kawie, herbacie oraz przekąskach przygotowanych przez partnerów wydarzenia. Całość przeplatana była ciekawymi konkursami, w ramach których uczestnicy nie tylko zdobywali nagrody, lecz także mogli liczyć na cenne wskazówki ekspertów dotyczące budowania marki osobistej.

Jedna z konkurencji, która odbyła się po prelekcji Karoliny Latus, polegała na krótkim przedstawieniu własnej osoby, po czym każdy chętny otrzymywał kompleksowe podsumowanie autoprezentacji oczami eksperta. Jesteśmy pewni, że z wydarzenia każdy wyszedł bogatszy o wiedzę z zakresu tworzenia własnego wizerunku oraz o sieć nowych kontaktów.

CRAFTS Sp. z o.o.

ul. Kozia 3/3, 25-514 Kielce

NIP: 9591947982, REGON: 260596050, KRS: 0000416293

Potrzebujesz więcej
informacji?

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania!

+48 41 302 25 61 / biuro@apt-crafts.pl

Oddział Warszawa

Poznańska 17/17 (IV piętro)
00 - 680 Warszawa

Dział sprzedaży: +48 511 083 428

Rekrutacja: +48 512 222 185

Marketing: +48 511 083 406

e-mail: biuro@apt-crafts.pl