Porady dla kandydatów

Dla studentów

Agencja Zatrudnienia CRAFTS aktywnie wspiera rozwój kompetencji studentów uczelni wyższych. Jeśli chcesz, aby nasi specjaliści zorganizowali ciekawe wydarzenie dotyczące HR i rynku pracy na Twojej uczelni skontaktuj się z nami! Z przyjemnością wspieramy również działania organizacji pozarządowych, kół naukowych i stowarzyszeń. Aktywność społeczna jest bardzo ważnym elementem naszej codziennej pracy. 

Wykłady tematyczne, gry szkoleniowe, warsztaty, szkolenia, konsultacje indywidualne to tylko niektóre z wielu form współpracy, które możemy Wam zaproponować! 

Pytania i szczegóły dotyczące współpracy kieruj do Izabeli Lesiewicz +48 511 083 406, i.lesiewicz@apt-crafts.pl lub zgłoś swój pomysł za pomocą naszego formularza kontaktowego na dole strony. 

 

 

 

Chcesz skorzystać z naszej usługi? Napisz do nas!

Przygotowujemy do Assessment Center

Na assesment center potencjalni pracownicy są zazwyczaj zapraszani po pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej. Co to oznacza? Że Twoje kwalifikacje znalazły uznanie przyszłego pracodawcy.

Jeśli wizja udziału w tej procedurze wzbudza Twoją panikę, a bardzo zależy Ci na oferowanej pracy - zgłoś się do Nas. Do assesment center można się przygotować!

Chcesz skorzystać z naszej usługi? Napisz do nas!

Przygotowujemy do rozmowy kwalifikacyjnej

W Internecie z łatwością można znaleźć setki informacji o tym, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Tego typu informacje to jedno, my zrobimy dla Ciebie o wiele więcej. Po przeprowadzeniu z Tobą symulacji rozmowy rekrutacyjnej przedstawimy Ci dokładną analizę Twojej kandydatury, wskażemy Twoje mocne i słabe strony, pokażemy Ci jakie pułapki i zadania mogą stawiać przed Tobą Rekruterzy i jak sobie z nimi radzić.

Pamiętaj, że idealni kandydaci mogą wybierać wśród ofert pracy i bądź idealny, dzięki Naszym usługom!
 

 

 

 

Chcesz skorzystać z naszej usługi? Napisz do nas!

Pomagamy napisać profesjonalne CV

Jesteś pewien, że Twoje CV jest napisane poprawnie i co najważniejsze, skutecznie? Nasi eksperci nie tylko napiszą, sprawdzą lub poprawią Twoje dokumenty aplikacyjne, ale dodatkowo dadzą Ci gwarancję, że żadne drobne błędy i niedociągnięcia nie staną na Twojej drodze do wymarzonej pracy.

Chcesz skorzystać z naszej usługi? Napisz do nas!

CRAFTS Sp. z o.o.

ul. Kozia 3/3, 25-514 Kielce

NIP: 9591947982, REGON: 260596050, KRS: 0000416293

Potrzebujesz więcej
informacji?

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania!

+48 41 302 25 61 / biuro@apt-crafts.pl

Oddział Warszawa

Poznańska 17/17 (IV piętro)
00 - 680 Warszawa

Dział sprzedaży: +48 511 083 428

Rekrutacja: +48 512 222 185

Marketing: +48 511 083 406

e-mail: biuro@apt-crafts.pl