Werkverträge in Deutschland

Für interessierte Unternehmen bieten wir Dienstleistungen im Rahmen von Werkverträgen an und stellen erfahrene Mitarbeiter in folgenden Industriezweigen ein:

Gießerei:

 • Gussputze
 • Handformer
 • Modellierer
 • Kokillengießer

Metall:

 • Schweißer
 • Schlosser
 • Dreher

Wie der heutige Markt von uns verlangt, sind wir konkurrenzfähig. Wir verfüngen über erfahrene und qualifizierte Mitarbeiter, die Ihre Berufserfahrung sowohl in Polen, wie auch bei den deutchen sammeln konnten. 

Flyer in der elektronischen version zum downloaden: Flyer_CRAFTS

Chcesz skorzystać z naszej usługi? Napisz do nas!

PRACA TYMCZASOWA

Praca tymczasowa - to forma zatrudnienia, w którą zaangażowane są trzy podmioty: pracownik, agencja pracy tymczasowej oraz Klient agencji, tzw. pracodawca użytkownik. Z definicji, pojęcie pracy tymczasowej, określa formę zatrudnienia o charakterze okresowym. CRAFTS oddelegowuje pracownika do wykonania określonej pracy na rzecz i pod kierownictwem pracodawcy użytkownika, na z góry określony okres czasu (od kilku dni, do kilku miesięcy) lub na okres potrzebny do ukończenia konkretnego zadania.


Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów pracy tymczasowej na różnego rodzaju stanowiska, od: specjalistów wysokiej klasy w sektorach niszowych, poprzez personel biurowy, do pracowników linii produkcyjnych, pracowników call center, magazynierów i pracowników fizycznych.

W ramach usługi pracy tymczasowej zapewniamy:

 • zrekrutowanie i zatrudnienie w ramach usługi pracowników tymczasowych lub zatrudnienie pracowników tymczasowych wskazanych przez Klienta,
 • obsługę administracyjno – prawną zatrudnionych w ramach usługi pracowników (od przygotowania i podpisania umowy trójstronnej z pracownikiem, przez wypłacanie wynagrodzeń i wydawanie zaświadczeń, po sporządzenie PIT-ów rocznych),
 • klarowne zasady rozliczeń (Klient pokrywa całkowity koszt pracodawcy brutto i ustaloną indywidualnie marżę agencji) w formie faktury VAT,
 • utrzymywanie stałego kontaktu zarówno z Klientem, jak i z pracownikiem, aby jak najszybciej reagować na pojawiające się potrzeby.

Chcesz skorzystać z naszej usługi? Napisz do nas!

OUTSOURCING REKRUTACJI

Outsourcing rekrutacji - to rozwiązanie, które umożliwia przedsiębiorcom optymalizację procesów zarządzania, zaś działom HR efektywną politykę rekrutacyjną i realizację strategicznie ważnych obszarów polityki personalnej. Zatrudnienie firmy doradztwa personalnego jest szczególnie pomocne w przypadku rekrutacji na stanowiska menedżerskie, wymagające specjalistycznej wiedzy lub w przypadku rekrutacji masowych.


Rekrutacja to proces, w którym każda ze stron chciałaby osiągnąć sukces. Pracodawca chce zatrudnić kompetentnego i zaangażowanego pracownika. Pracownikowi zależy na zdobyciu ciekawej i dobrze płatnej pracy. Prowadząc outsourcing procesu rekrutacji podobnie, jak nasi Klienci nastawiamy się na wspólny sukces. Sukcesem jest z pewnością miła i konstruktywna współpraca, jednak to, na czym najbardziej nam zależy to zadowolenie z sukcesu, trwające długi czas już po zakończeniu projektu.

W ramach usługi zapewniamy:

 • poszukiwanie kandydatów z wykorzystaniem różnych źródeł (ogłoszenia, direct search, rekomendacje i polecenia, zapytania kierowane do biur karier, działania na portalach społecznościowych, ogłoszenia w instytucjach i uczelniach),
 • przeprowadzenie procesu pozyskania, selekcji i weryfikacji kandydatów z wykorzystaniem różnych narzędzi (rozmowy kwalifikacyjne, testy językowe, testy zadaniowe, testy kompetencyjne),
 • zbieranie referencji z poprzednich miejsc pracy kandydatów na życzenie Klienta,
 • przed ostateczną decyzją o zatrudnieniu pracownika, Klient otrzymuje rekomendacje z uzasadnieniem wyboru danego kandydata (w większości rekrutacji prezentujemy kilku kandydatów do wyboru).

Korzyści płynące z usługi outsourcingu rekrutacji:

 • oparcie projektu rekrutacyjnego na doświadczeniu naszych specjalistów daje gwarancję sprawnie i efektywnie przeprowadzonego procesu rekrutacyjnego oraz dotarcie do najlepszych kandydatów,
 • nasi specjaliści korzystają z całego wachlarza doświadczeń i wiedzy zgromadzonej podczas pracy przy różnych projektach rekrutacyjnych, oferując tym samym usługi oparte na najnowocześniejszych narzędziach zwiększających trafność oceny kompetencji kandydata rekomendowanego przez CRAFTS,
 • baza kandydatów obejmująca różne branże pozwala nam szybko dotrzeć do dobrze sprofilowanych kandydatów. Dzięki posiadanym narzędziom docieramy również do kandydatów, którzy nie ogłaszają się na ogólnodostępnych portalach. Precyzyjnie, sprawnie i bezpośrednio.
 • employer branding pozwala na budowanie atrakcyjnego wizerunku naszych Klientów już na etapie rekrutacji. Rekrutujemy przyjaźnie, kandydaci widzą, że rekrutacja jest przeprowadzana obiektywnie. W ten sposób przyciągamy najlepszych.
 • oszczędność czasu i pieniędzy. Pracujemy dla naszych Klientów jedynie wtedy, kiedy istnieje konkretna potrzeba,
 • udzielamy gwarancji na zatrudnione za naszym pośrednictwem osoby.

Chcesz skorzystać z naszej usługi? Napisz do nas!

EMPLOYER BRANDING

Employer Branding każdemu z nas kojarzy się z czymś innym. Najczęściej termin ten, Polacy wiążą z targami pracy, odpowiednio zarządzaną firmową stroną kariery, benefitami pozapłacowymi dla obecnych pracowników i gadżetami z rekrutacji dla kandydatów szukających w niej zatrudnienia.

Wysiłki pracodawców w obszarze employer brandingu mają świadomie kreować wizerunek pracodawcy, a w centrum zainteresowań tego rodzaju działań znajduje się budowanie więzi i relacji pomiędzy organizacją, a pracownikami i kandydatami. Prowadzone przez nas działania Employer Brandingowe wyróżnia pomysł, wykonanie oraz realne efekty biznesowe, które ze sobą przynoszą.

Stworzymy dla Ciebie strategie Employer Brandingowe, które zaintrygują, zaciekawią, a przede wszystkim przekażą odbiorcom dokładnie to, na czym Ci najbardziej zależy.  

Chcesz skorzystać z naszej usługi? Napisz do nas!

CRAFTS Sp. z o.o.

ul. Kozia 3/3, 25-514 Kielce

NIP: 9591947982, REGON: 260596050, KRS: 0000416293

Potrzebujesz więcej
informacji?

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania!

+48 41 302 25 61 / biuro@apt-crafts.pl

Oddział Warszawa

Poznańska 17/17 (IV piętro)
00 - 680 Warszawa

Dział sprzedaży: +48 511 083 428

Rekrutacja: +48 512 222 185

Marketing: +48 511 083 406

e-mail: biuro@apt-crafts.pl