Webinary

Dołącz do nas

Mapa marzeń - mapa celów

WEBINARY / 3 marca 2016
Mapa marzeń - mapa celów

Mapa marzeń (celów) to nic innego, jak wizualizacja naszych marzeń, która wspiera nas w przekuwaniu naszych zamierzeń na realne działania i ich efekty. Na pewno wiesz, że najłatwiej jest osiągnąć tylko zdefiniowany i nazwany cel. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie bezpłatny webinar, w czasie którego popracujesz nad wszystkimi obszarami swojego życia, poznasz swoje pragnienia i ukierunkujesz się na osiągnięcie zamierzonego celu. 

Pierwotna wersja mapy marzeń prawdopodobnie została wymyślona przez astrologa Buzza Meyersa i przyjmowała formę mapy skarbów. Mapę marzeń wykonuje się ją zazwyczaj z wykorzystaniem techniki kolażu, a o jej skuteczności decyduje silne oddziaływanie na podświadomość twórcy, poprzez wizualizację tego, czego pragnie. 

Podczas naszego webinaru dowiesz się między innymi:

  • czym jest, a czym nie jest mapa celów?
  • co się na składa na mapę celów?
  • w jaki sposób mapa pomaga rozwijać potencjał i zrealizować siebie?
  • jak przeformułować marzenia na cele i zamienić swoją postawę z biernej na proaktywną?
  • jak wykonać swoją mapę marzeń tak, aby przyniosła namacalne rezultaty w życiu człowieka?
  • jaki jest najlepszy czas na wykonanie mapy celów?

W czasie naszego spotkania dowiesz się nie tylko tego, że założeniem mapy jest stworzenie planu na najbliższy rok, a może na życie, za pomocą symboli. Dla uczestników webinaru przygotowaliśmy specjalnie wydzieloną część mówiącą też o pełnionych przez nas rolach w życiu oraz porządkowaniu swojego życia, która obejmuje też część praktyczną w postaci ćwiczeń, które razem wykonamy.

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Solecka dyplomowany Life Coach, która w swojej pracy w pełni wsłuchuje się w drugiego człowieka. Wie, jak trudny może być proces coachingu, ponieważ sama przez niego przechodziła zarówno w sferze związków, jak i kariery zawodowej. Na co dzień Agnieszka Solecka pomaga w poprawie jakości dotychczasowych relacji międzyludzkich oraz poznaniu własnych potrzeb i wsłuchaniu się w głos swojego wnętrza, a także podjęciu indywidualnej decyzji, co jest dobre.


Zobacz również powiązane z tym webinarem:

CRAFTS Sp. z o.o.

ul. Kozia 3/3, 25-514 Kielce

NIP: 9591947982, REGON: 260596050, KRS: 0000416293

Potrzebujesz więcej
informacji?

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania!

+48 41 302 25 61 / biuro@apt-crafts.pl

Oddział Warszawa

Poznańska 17/17 (IV piętro)
00 - 680 Warszawa

Dział sprzedaży: +48 511 083 428

Rekrutacja: +48 512 222 185

Marketing: +48 511 083 406

e-mail: biuro@apt-crafts.pl